Dělejte to, na čem záleží, a rutinní práci nechte na nás

Integromat je nejpokročilejší automatizační platforma. Měníme automatizaci tak, aby ji zvládl využít každý. Dělejte to, na čem záleží, a nezdržujte se zbytečnostmi.

Vyzkoušejte Integromat ZDARMA
Integromat je pro běžné použití zdarma.

Co je to Integromat?

GmailWatch emailsGoogle SheetsAdd a rowGmailIterate attachmentsRouterFacebookCreate a postArchiveCreate an archiveDropboxUpload a fileDocuments onlyImages onlyKdyž přijde nový emailPřidej řádek do sheetuZpracuj přílohyjednu po druhé ...Nahraj fotky na zeďZazipuj dokumentyNahraj archiv

Integromat automatizuje procesy, které děláte ručně. Propojuje aplikace, přenáší a transformuje data. To vše neustále 24 hodin denně, bez nutnosti Vašeho zásahu. Pouze nastavte, co má dělat a nechte ho pracovat za Vás. Šetřete svůj čas!

Máme přímou podporu pro stovky aplikací a služeb.

Tím to ale zdaleka nekončí...

Díky modulům HTTP/SOAP a JSON se dokážeme připojit téměř k jakékoliv webové službě, a to bez napsání jediného řádku kódu.

Číst více
HTTPMake a requestJSONParse JSON

Nebo si můžete vytvořit vlastní aplikaci skrze platformu pro vývojáře. Nové aplikace, které pro Vás průběžně přidáváme, vznikají právě zde. Možnosti jsou téměr neomezené, přesto je však práce intuitivní a snadná... prostě Integromat.

Developer Platform
Your App here

Editor, se kterým je radost pracovat

Vytvářejte flexibilní integrace, které vyhovují Vašim potřebám. Funkčne i vizuálně.

Zip & upload attachments to DropboxRun onceGoogle SheetsWatch a worksheetEmailSend an email
Zip & upload attachments to DropboxRun onceWebhooksCustom WebhookJSONParse JSONRouterText parserMatch patternArray aggregatorEmailSend an emailHTTPMake a requestRouterXMLParse XMLAndroidSend text messagePodioCreate a taskSlackCreate a message

Unikátní funkce Integromatu

Nabízíme špičkové funkce, které umožňují tvorbu profesionálních integrací. Podívejte se, v čem vynikáme.

Funkce, jak je znáte z Excelu

Potřebujete sečíst dvě hodnoty? Nebo třeba posunout datum o několik dní dopředu? Pak Vás jistě potěší možnost využívat funkce, stejným způsobem, jako je používáte v Excelu. Máme pro Vás připraveno několik nejpoužívanějších funkcí pro práci s textem, čísly, daty a poli. Nové funkce pravidelně přidáváme.

Zvolte si, odkud chcete začít

Potřebujete zpracovat data, která vznikla před tím, než jste vytvořili svůj scénář? Žádný problém, v Integromatu si můžete snadno zvolit, zda chcete načítat data od momentu spuštění scénáře nebo od určité chvíle v minulosti. A pokud by ani to nestačilo, nabídneme Vám seznam již existujících záznamů, kde si pohodlně zvolíte ten, od kterého chcete začít.

Zákazníci o nás říkají...

"Integromat vypadá parádně, moc se mi libí pokročilé možnosti filtrování, skriptování atd."

Jakub Klapka, www.lumiart.cz

"V úžasu koukám na Integromat a chtěl jsem poděkovat. To, co jste udělali, vypadá SKVĚLE!"

Tomáš Pfeffer, www.indoc.cz

"Chtěl jsem Vám napsat, že mám zkušenost s IFTTT a Zapier a jakmile jsem si vyzkoušel Integromat, pochopil jsem že jste posunuli laťku mnohem mnohem výše! Díky moc za perfektní službu."

Vítek Burda

"Gratuluji ke spuštění kreativního českého projektu. Já sám mám firmu na tvorbu webových stránek a často se zabývám s propojováním systémů, takže máte můj obdiv."

Přemek Kubák, www.proweby.cz

Integromat používají společnosti z celého světa

Uber
Adidas
Cisco
CivicSolar
Parvana
SendinBlue
Logitrail
ServerWorks
Sigrid.AI

Integromat works for you 24/7

175k +
Customers
673k +
Scenarios
200M +
Operations / month